Політика конфіденційності

Сайт ​Ao Insights дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях.

Забороняється змінювати матеріали, а також поширювати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах чи в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності
Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Ресурс не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг. Адміністратор у будь-яку годину без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на сайті, а також у згадані в них продукти та ціни.

Ресурс ні в якому разі не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не омежуючись втратою від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті
Реєструючись на сайті ​Ao Insights, ви погоджуєтесь надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нас про це.

Зворотній зв'язок і коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, агресивним, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, що містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Адміністрація може удаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Адміністрація не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами сайту.